Barion Pixel

A cookie beállítások kezelése

Oldalunk és partnereink az oldal működéséhez, a teljesítmény optimalizálásához, valamint a funkciók fejlesztése vagy személyre szabása és a releváns hirdetések biztosítása érdekében cookie -kat használ. Beállításait bármikor módosíthatja, ha a webhely minden oldalának alján elérhető "BEÁLLÍTÁSOK MÓDOSÍTÁSA" linkre kattint.

Rollertoll UNI UMN-307 0.7 mm zselés fekete

Uni
681,74 Ft
Menny.:darab

Rollertoll UNI UMN-307 0.7 mm zselés fekete szállítási információk

Cikkszám: 07.0020301
Gyártó cikkszám: 2UUMN307F
Elérhetőség: Készletről rendelhető
Szerezhető hűségpontok: 7
Nem értékelt
INGYENES KISZÁLLÍTÁS
25 000 Ft feletti rendeléseknél
TÖBBFÉLE FIZETÉS
Bankkártya, utalás, utánvét
FOTOLAND KLUBKÁRTYA
Pontokkal díjazzuk hűséged
681,74 Ft
Menny.:darab

Leírás és Paraméterek

Rollertoll UNI UMN-307 0.7 mm zselés fekete - Fotoland fotó és irodaszer webáruház - Rendelj raktárról, 681,74 Ft-os áron. Gyors kiszállítás.

Zseléstoll tintája víz alapú, kocsonyás állagú, kevésbé folyékony, ezért nagyobb mennyiségű és többféle típusú színezőanyagot tartalmazhat (pigmenteket - pl. csillogó arany és ezüst). A zselé tinta élénkebb színű és szép, kontrasztos vonalakat rajzol a papíron, így szebb az írásképe. A kupakban egy apró, gumiból készült golyót, vagy lemezt találunk, amelybe a hegy belenyomódik, így légmentesen lezárva a tintatartályt, védve a kiszáradástól. Nyomógombos tollak hegyében egy apró rugó található, ami a golyót kifelé nyomva szigeteli el a tintát a levegőtől.

Új fejlesztésű pigment tinta, a kitünő minőség záloga. Ellenáll: víz, mosás, fény, UV sugárzás, fakulás, radírozás, sósív, tisztítószer. Vízben már nem oldódó tinta (megszáradás után), kíváló színtartó tulajdonsággal, ameyl napfényen sem fakul ki és különleges fényes nyomot hagy.

Magasfokú írásvédelem - Javasolt hivatalos iratok kitöltésénél, aláírásához, pénzügyi tranzakcióknál, mert a tinta molekuláris kötése a papírról csak mechanikus roncsolással távolítható el.

Lágy gumifelület, amely a tollszár egy részénel gumirozásával, illetve egy gumigyűrűvel teszi kényelmesebbé a toll használatát.

Egyedi fejlesztésű hibridtintás golyóstoll, 100 éves élettartamra tervezve. Extra szélesszögű használat. Karcolásálló hegy.

Hegy: rozsdamentes acél.

Golyó: átmérő 0,7 mm, anyaga wolfram-carbid ötvözet.

Írásvastagság: kb. 0,4 mm.

Tollszár anyaga: festett ABS műanyag.

Minden termék vonalkódozva van.

3 színben kapható (fekete, piros, kék).

Tinta színe: fekete.

Cserélhető betétes. Tollbetét: UMR-87 (fekete, piros, kék).

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg véleményed!